• Dzień Chłopaka

• Dziś, w ramach akcji MSU w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy sięgnęli do szafy i założyli krawaty. Było kolorowo i bardzo dostojnie. Sądząc po uśmiechach nasi Chłopcy dobrze się bawili, zresztą zobaczcie sami.
            Opiekunowie MSU

• Wycieczka klasy 7a do Kopalni Podgórze w Kowarach

• W czwartek 22.09.2022 klasa 7a wybrała się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Pogoda dopisała i humory też. Spacer do kopalni był wymagający, ale daliśmy radę. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się na zwiedzanie "Kopalni Podgórze", które dostarczyło nam wielu informacji o przeszłości kopalni i naszego miasta. Były też różne niespodzianki, ale nie będziemy niczego zdradzać, trzeba samemu to zobaczyć :)

Potem było ognisko, po którym nabraliśmy sił do drogi powrotnej.

Dziękujemy Właścicielom i Pracownikom Kopalni Podgórze za miłą atmosferę i otwartość :)

Agnieszka Jała, Katarzyna Borówek – Schmidt i klasa 7a.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• UWAGA !!!

Już 30 września     (TJ.  NAJBLIŻSZY  PIĄTEK)

Krawat na Dzień Chłopaka

MILI CHŁOPCY!

W DZIEŃ  CHŁOPAKA

KRAWAT  WDZIEJ

BĘDZIESZ  NA LEKCJACH

MIAŁ  LŻEJ

UNIKNIESZ  PYTANIA

SPRAWDZIANÓW  PISANIA

ZADAŃ DOMOWYCH  SPRAWDZANIA

I BĘDZIE TO DLA CIEBIE

SUPER  SPOKO  DZIEŃ  !!!

Opiekunowie MSU

• Wizyta w Sejmie

• Dzięki zaproszeniu Pani Poseł Zofii Czernow ósmoklasiści ze szkół SP1 i SP3 w Kowarach mogli zwiedzić Sejm i zapoznać się z pracą posłów oraz zjeść obiad w restauracji poselskiej. Przy okazji wycieczki dzieci zwiedziły Warszawę i poznały najważniejsze atrakcje turystyczne stolicy. Dziękujemy Pani Poseł.

• Z wizytą w szkole

• „Z wizytą w szkole" - odwiedziny grupy sześciolatków z Publicznego Przedszkola nr 1 w Kowarach.

Dziękujemy klasa 1 C z wychowawcą